Cảm biến vùng Sunx SF2-NA40-PN-H
Nhà sản xuất: SunX
SKU: SF2-NA40-PN-H
No shipping options
  • Type: 40mm beam pitch type
  • No. of beam channels: 40
  • Beam pitch: 40mm
  • Protective height: 1,630mm
  • Supply voltage: 24V DC±15%