Cảm biến vùng Sunx SF2-AH24-PN-H
Nhà sản xuất: SunX
SKU: SF2-AH24-PN-H
No shipping options
  • No. of beam channels: 24
  • Beam pitch: 20mm
  • Protective height: 510mm
  • Output: NPN open-collector transistor or PNP open-collector transistor
  • Supply voltage: 24V DC±15%