Cảm biến vùng Sunx SF2-AH20-PN-H
Nhà sản xuất: SunX
SKU: SF2-AH20-PN-H
100 ₫
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
  • No. of beam channels: 20
  • Beam pitch: 20mm
  • Protective height: 430mm
  • Output: NPN open-collector transistor or PNP open-collector transistor
  • Supply voltage: 24V DC±15%